Price: 21kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Long |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 1.84/2.7 cm |
| Width | 0.83/1.46 cm |
| SKU | sc260318121777439353717 |